sayfabildir mobilmenu

Zeka Sorusu Cenaze

Zeka Sorusu Cenaze bir kadının annesi ölmüştür. Kadın kız kardeşini öldürüyor, Amerika'da oldukça popüler bir zeka sorusu ya da dikkat sorusu da diyebiliriz.  

Zeka Sorusu Cennet Cehennem

Zeka Sorusu Cennet Cehennem ile ilgili. Bu zeka sorusu değişik versiyonlarda internette bulunuyor. Senaryo genişletilmiş fakat cevap aynı.   ...

Zeka Sorusu Balığı Besleyen Kim?

Zeka Sorusu Balığı Besleyen Kim?   Bu zeka sorusu einstein'in sorduğu bir soru. Hatta iddiaya göre bu soruyu cevaplayan kişiler dünyanın en zekileri arasında yüzde ikilik bir dilimi oluşturuyor.   İşte o zeka sorusu:  

Zeka Sorusu Bekçi

Bu Zeka Sorusu Bekçi ile ilgili, aslında çoğu kişinin duyduğu ve cevaplarken oldukça zorlandığı bir sorudur. Bir oda, iki bekçi ve bu bekçilerin birinin her zaman yalan diğerinin ise tamamen doğru söylediği bir zeka sorusu ile karşınızdayız.   ...

Zeka Sorusu Akraba Bir Kadın Bir Mezarın Başında Ağlıyor

Zeka Sorusu Akraba Bir Kadın Bir Mezarın Başında Ağlıyor. Mezarda bir kadın yatıyor ve sorumuz burada garipleşiyor. Buyurun sorunun devamı ve cevabı:

Zeka Sorusu Akraba Hasan Onur'un Halasının Oğlu

Zeka Sorusu Akraba Hasan Onur'un Halasının Oğlu ise Burcu Onur'un, oldukça karışık bir akraba sorusu daha. Hasan, onur, burcu, zeynep bir hayli karışmış.